Trpia zákazníčky pri keratínovej metóde?

IMG_2806V jednom staršom čísle EMMY či EVY ma opäť rozosmial článok o predlžovaní vlasov, kde pani redaktorka tvrdí, že pri keratínovej metóde zákazníčky trpia. Neviem ktorý kaderník tak pracuje, ale viditeľne ide o neprofesionálny príspevok. Ja robím všetky najbežnejšie metódy (okrem trubičiek) a ani pri jednej zákazníčky netrpia.

Viditeľne je tento článok napísaný preto, aby sa vyniesla do popredia metóda eurolocková s ktorou pracujú v nemenovanom salóne. Takto sa to nerobí. Keď niekto nevie s keratínom pracovať, nech si to prizná.

Odhliadnuc od metódy, nechápem dosť dobre, prečo v tomto salóne pri každom posúvaní dávajú ďaľších 20 prameňov. Jedine že by to bolo zadarmo. Pri eurolockovej metóde sa predsa kvalitné vlasy nemusia vôbec skracovať. Spoj sa len tepelne upraví (keďže pri stlačení do eurolocku dochádza k jeho deformácii) a môžete znova predlžovať. To by pri druhom- treťom posúvaní mala zákazníčka vlasy až na temene!?  No neviem. Alebo to bude preto, že treba zarábať na nevedomosti ?
(Spoj sa raz za čas môže vymeniť, väčšinou ale stačí odstrihnúť len kúsok starého spoja, nahriať jednu granulku a prebehnúť ňou po zvyšku starého spoja.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.