Počas niekoľkomesačného prieskumu na tomto trhu som po zopár sklamaniach získala spoľahlivých dodávateľov, ktorí sú zárukou maximálnej kvality vlasov, určených na predlžovanie a výrobu parochní. Okrem toho vlasy sami vykupujeme a ich kvalite si dávame maximálne záležať. Z tohto dôvodu si dovolím tvrdiť, že sme zárukou maximálnej spokojnosti a toho najlepšieho, čo na trhu s vlasmi existuje.

EURÓPSKE – SLOVANSKÉ PANENSKÉ VLASY
Nakoľko najväčšia časti našej klientely má jemnú štruktúru vlasov, špecializujeme sa na nákup a distribúciu slovanských panenských vlasov. Tieto vlasy majú pôvod na Ukrajine, v Rusku, Bielorusku, Moldave, Slovensku, Čechách a podobne. Slovanské vlasy sú dostupné v prirodzených odtieňoch hnedej až strednej blond, už výnimočnejšie svetlej blond, sú rovné až vlnité, zriedkavejšie i kučeravé. Nakoľko ani v Európe nemajú všetci len jemné vlasy, európske vlasy sa najčastejšie vyskytujú v štruktúre od veľmi jemných až po stredne pevné. Sú to právom najdrahšie vlasy nielen na našom trhu.

KAUKAZSKÉ VLASY
Tieto vlasy majú pôvod v oblasti Kaukazu vo východnej Európe. Tieto ešte stále európske vlasy sú štruktúrou podobné slovanským, avšak v prirodzených odtieňoch sa vyskytujú v čiernej až tmavohnedej farbe, sú rovné až zvlnené, menej často aj kučeravé . Sú v strednej cenovej kategórii.

ÁZIJSKÉ VLASY
Tieto vlasy sa vyznačujú vysokou pevnosťou, sú hrubšie v prirodzených farbách tmavo hnedej až čiernej farby. Textúra vlasov je viacmenej rovná, resp. zvlnená. Vlas je hrubší a hustejší než slovanský, preto je aj ťažší. Vhodné skôr pre zákazníčky s pevnými vlasmi. Cenovo sú zaradené v nižšej cenovej kategórii. V prípade Kaukazských a Uzbeckých vlasov však musím podotknúť, že dôvodom nižšej ceny nie je kvalita, ktorá je v prípade panenských vlasov takisto vysoká. Je to skôr z dôvodu lepšej dostupnosti na trhu. Trh s ázijskými vlasmi je takmer neobmedzený.

ZOSVETLENÉ EURÓPSKE VLASY
Nakoľko sa svetlé blond vlasy v prirodzených odtieňoch vyskytujú najmenej a často sa na takéto vlasy musí dlho čakať, pre zákazníčky, ktoré uprednostňujú veľmi svetlé odtiene vlasov sú k dispozícii vysokokvalitné zosvetlené vlasy s pôvodom v Rusku, Bielorusku či na Ukrajine. Tieto vlasy boli zosvetlené zväčša zo stredne hnedej farby, čo zaručuje zachovanie vysokej kvality, nakoľko zosvetlenie bolo len o niekoľko odtieňov, nie ako pri tmavých ázijskych vlasoch. Na odstránenie pigmentu z týchto vlasov boli použité nákladné šetrné technológie tak, aby bola zachovaná kutikula a vlasy zostali v čo najprirodzenejšej forme. Vlasy je možné ďalej farbiť alebo tónovať.