V našom štúdiu vykupujeme vlasy už niekoľko rokov. Ak máte dlhé vlasy a radi  by ste radikálnejšie zmenili strih, môžete sa na nás s dôverou obrátiť.

Nie vždy sú vlasy vhodné na výkup. V prvom rade musia byť nefarbené a ani inak chemicky ošetrené. Konce nemôžu byť rozštiepené. Ak aj sú rozštiepené alebo suché a ak to dĺžka dovolí, vlasy zatrihneme. Minimálna dĺžka pre výkup je 40 cm.

Uprednostňujeme, ak sa k nám na výkup objednáte a vlasy vám zostrihneme sami.  Len vtedy vieme zaručiť, že z výkupu budete mať čo najviac vy aj my. Ak sa necháte ostrihať u nás, profesionálny strih aj so stylingom v hodnote cca 20-30 eur budete mať zadarmo.

Ak máte možnosť prísť do Bratislavy, termíny na strihanie dohadujeme až po osobnej konzultácii a posúdení stavu vlasov.  Ak nemáte možnosť prísť osobne, vlasy nám môžete poslať na adresu uvedenú nižšie. My posúdime ich kvalitu a ak nebudú vhodné na výkup, posielame ich naspäť po úhrade nákladov na poštovné vo výske 2.50 v najbližšom možnom termíne. Treba však priložiť spätnú adresu 🙂 Stalo sa nám už niekoľkokrát, že sme nevedeli vlasy poslať späť.

Peniaze za vlasy vyplácame v prípade osobného kontaktu v hotovosti na mieste ihneď po ostrihaní. V prípade, že ich zašlete poštou, posielame peniaze na číslo účtu, ktoré treba priložiť do obálky spolu so spätnou adresou a telefónnym číslom.

Vlasy sa po ustrihnutí vyčesávajú. T.j. najkratšie vlasy sa odstránia. Niektorí výkupcovia tento fakt neuvádzajú. Množstvo odpadu závisí najmä od rastu vlasov. Takže niekedy nie je odpad ani 5%, inokedy môže byť aj 30%.

 

A teraz k cenám za 100g:

 

 

40-44 cm        80 eur

45-49 cm        85 eur

50-54 cm        90 eur

55-59 cm        95 eur

60 a viac       100 eur

 

A tu je adresa, na ktorú nám môžete vlasy PEVNE STIAHNUTÉ DO GUMIČKY A NEZAPLETENÉ poslať:

 

Karin Dinušová- ADOREE

Láb 585

900 67 Láb

 

Adresa, kde sa môžete dať ostrihať po dohode termínu na 0905212047:

 

Sokolská 8

811 04 Bratislava

 

Budeme radi ak si vlasy pred strihaním umyjete ako ste bežne zvyknutí.

 

Ďakujeme vopred za dôveru a veríme, že ak sa nám zveríte do rúk, budete so svojím novým imidžom spokojní 🙂