V našom štúdiu v Bratislave  Vám ponúkame predlžovanie vlasov výlučne panenskými vlasmi. Prioritne pracujeme s európskymi panenskými vlasmi, nakoľko tieto sú najkompatibilnejšie s vlasmi našej populácie, keďže narástli v prevažnej miere u nás :-). Na výbere vlasov si dávame maximálne záležať, preto u nás nájdete vlasy len tej najvyššej kvality.

Predlžujeme nasledovnými spôsobmi (spôsob určujeme po konzultácii):

METÓDA KERATÍN

Vlasy upravené do jednotlivých pramienkov sú pôsobením tepla upevňované na Vaše vlasy keratínovým spojivom. Táto metóda je jednou z najpoužívanejších metód predlžovania vlasov. Spoje sa dajú vytvoriť asi najmenšie v porovnaní s ostatnými metódami.

Viem o tom, že skúsenosti mnohých s keratínovou metódou nie sú práve najlepšie. Verte mi ale, že to že máte ‚docvakané‘ vlasy po odstránení prameňov nie je metódou, ale prístupom kaderníka ku svojej práci. A tiež i nekvalitným materiálom a náradím. Takže keratínová metóda je asi taká škodlivá ako je škodlivý prístup kaderníka k vašim vlasom.

METÓDA EUROLOCK

Vlasové pramienky sú upevnené mechanickým stlačením a preložením malej trubičky za studena na Vaše vlasy. Metóda je šetrná k vlasom, avšak paradoxne za predpokladu, že pri posúvaní sa neodstraňujú spoje špeciálnymi kliešťami na otváranie eurolockov. Tie sa dajú odstrániť bez poškodenia vlastných vlasov kliešťami na zatváranie eurolockov.
Nakoľko sú eurolocky vyrobené z medi, je treba pamätať na možnosť vzniku alergickej reakcie u osôb s citlivou pokožkou. Na zosvetľovaných blond vlasoch môžu eurolocky zoxidovať a v oblasti spojov tak vznikne zeleno šedé zafarbenie. Nie je to však nič, čo by vás malo znepokojovať. Avšak pri zosvetľovaní vlasov napojených eurolockom je nutné vyhnúť sa spojom nakoľko meď (kovový spoj) a zosvetľujúci prípravok môžu zreagovať a „odpáliť“ vlastné vlasy. Už som to videla a teda fakt, že ježko ?

Výhodou tejto metódy je, že sa pramene pri posúvaní nemusia vždy skracovať. Podmienkou je však to, že sú napramienkované s kvalitným talianskym keratínom, ktorý sa nerozpadáva ako čínske lacné radobykeratíny. Takže vám vlasy vydržia dlhšiu dobu než pri keratínovej metóde.

METÓDA MINI MIKRORING-krátky plochý spoj

Pramene sú ukončené spojom v tvare I na ktorý je použitý najkvalitnejší tvrdý taliansky keratín. Ten sa zasunie do malej medenej trubičky farebne prispôsobenej vlasom, ktorá sa následne pomocou klieští stlačí a vytvorí tak pevný spoj. Výhodou tejto metódy je skutočnosť, že vlasy sa pri posúvaní nemusia skracovať, čo predlžuje ich životnosť po technickej stránke. Spoje sú krátke a ploché. Pri jemnejších prameňoch sa dajú ešte raz preložiť ako pri eurolockovej metóde. Vtedy sa na šírku ešte zmenšia čím vzniká naozaj malý spoj. Pri minimikroringoch nedochádza k priamemu kontaktu vlasov s teplom, preto sa táto metóda radí k jedným z najšetrnejších. Ale ako som už spomenula pri keratínovej metóde, metóda je tak šetrná, ako je šetrný prístup kaderníka ku svojej práci. Odpájanie je tiež šetrné bez dotyku klieští s vlasmi.

Na predlžovanie používame výhradne panenské vlasy, ktoré Vám v prípade potreby farebne prispôsobíme priamo v našom štúdiu farbami značky JOICO. Vlasy si tiež sami pramienkujeme. Hrúbka pramienka je určená v závislosti od hustoty a hrúbky vašich vlasov. Našou snahou je, aby predĺženie vyzeralo čo najprirodzenejšie, preto neradi používame príliš hrubé pramienky. Tie môžu vlasy zbytočne zaťažovať, čo by mohlo viesť k zvýšenému vypadávaniu vlastných vlasov.

Zabezpečujeme pramienkovanie vlasov na rôzne metódy predlžovania:

U, I, O keratínové spoje 0,50 EUR/prameň

Usporadúvame aj individuálne KURZY PREDLŽOVANIA VLASOV. Vhodné sú najmä pre kaderníčky, ktoré si chcú rožšíriť škálu služieb, ktoré ponúkajú pri svojej práci.