KOĽKOOOO????

7,24 eur za 60 cm prameň  plus 2,50 za napojenie????!!!! (jedného prameňa). To je spolu 9,74 eur za jeden prameň!!! A s chemicky upravenými ázijskými vlasmi?? Indickými vlasmi???? V dnešnej dobe? Len preto, že je to značka? To je pri 100 prameňoch skoro 1000 EUR!!! Asi budem musieť upraviť cenník, pretože vlasy s ktorými pracujem ja sú teda v inej kvalite než nemenovaná značka. Nefarbené, hebké a hlavne EURÓPSKE. Nie indické farbené vo fabrike. A 100 prameňov mojich vlasov pri dĺžke 60 cm vyjde o čosi menej veru! To vám ešte zostane aspoň na drink.

A pod tým ešte v cenníku, že je potrebná odporúčaná špeciálna kozmetika na vlasy nemenovanej značky. Tak to už je samo o sebe podozrivé, pretože kvalitné vlasy nepotrebujú špeciálnu kozmetiku. Stačí kvalitná bežne dostupná v kaderníctvach, vhodná na štruktúru a stav (farbené, melírované) vlasov, ktorými je predĺženie urobené.  Špeciálna kozmetika je potrebná na vlasy, ktoré sú nejakým spôsobom chemicky upravované v zmysle stenšovania a podobne. O tom som už písala v niektorom z prechádzajúcich článkov, alebo tu: https://predlzovanievlasovkarin.blogspot.com

Pri vlasoch často bohužiaľ neplatí, že čím sú drahšie tým sú kvalitnejšie. Takže nevyberajte len podľa ceny. Viem, že pre laika je to ťažké, ale skúste nájisť referencie,  fóra, diskusie. Tie by mali niečo napovedať. I keď nie vždy sú smerodajné.4 odpovede na “KOĽKOOOO????”

 1. Martina Kubikova píše:

  Vlasy som si dala predĺžiť páskami. Zaplatila som 470€ a poviem Vám, je to katastrofa. Nekvalitne vlasy !!! Majiteľka salónu MADAME v Bratislave sa zrejme prepadla pod zem , lebo nereaguje na moje telefonáty!

  • Karinka píše:

   Mrzí ma, že ste sa zaradili do skupiny nespokojných s predĺženými vlasmi. Bohužiaľ nie je to neobvyklé správanie zo strany tých, čo vlasy predlžujú. Ignorácia v akejkoľvek forme je dosť častá. Skúste tam ísť osobne. Alebo zavolajte z iného čísla. 470 eur nenájdete len tak na chodníku.

  • Karinka píše:

   Bohužiaľ na páskach som sa s kvalitnými vlasmi nestretla.
   V poslednej dobe sa nám tu vyrojilo viac značiek ktoré tvrdia akú majú vysokú kvalitu a pritom to nie je nič iné len stále zosvetľovaný ázijský vlas. Zakladať si na novej metóde napojenia prameňov je jedna vec, avšak vždy to nakoniec stroskotá na kvalite vlasov. Nemá každý na to, aby si každé 3-5 mesiacov kupoval nové vlasy. Nie sme celebrity, ktorým predpokladám často tieto vlasy vymenia zadarmo za to, že im robia reklamu. Áno, aj to je cesta, ale bežný človek asi bude chcieť vlasy, ktoré mu vydržia dlhšie než rok. A to dokážu len panenské vlasy. Ideálne európske.

  • Karinka píše:

   To je bohužiaľ také typické. Nie ste prvá a aai stále nie posledná s takouto skúsenosťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.