Štúdio vedie a všetky služby vykonáva Karin Dinušová, rodená Hefková

Po 1karin7 rokoch strávených vrcholovým športom a následných 5 rokoch hľadania sa som sa rozhodla absolvovať kurz vizáže a maskérstva u Braniho Grohlinga. Nakoľko som ku kráse a starostlivosti o telo mala vždy blízko (absolvovala som i kurz masérstva a fitness inštruktora), rozhodla som sa definitívne zostať v tejto oblasti a navyše som sa rekvalifikovala i ako kaderník. Ihneď po ukončení kurzu som začala pracovať v jednom zo štúdií krásy PIEROT. Po roku moja klientela narástla dostatočne na to, aby som začala zvažovať vybudovanie vlastného štúdia zameraného na kaderníctvo a vizáž. Netrvalo dlho a môj sen sa stal skutočnosťou…

Štúdio krásy ADOREE MARIA v Bratislave bolo otvorené 1.3.2004. Pomenované bolo na počesť mojej mamičky Márie, ktorá ma v mojej činnosti vždy veľmi podporovala a som jej za všetko neskonale vďačná. Bohužiaľ otvorenia sa nedožila, ja jej však každý deň vzdávam veľkú vďaku a úctu i svojou prácou. Sama sa v mladosti chcela stať maskérkou, bohužiaľ sa nakoniec venovala niečomu úplne inému.

Ďakujem i otcovi. Napriek jeho skepticizmu alebo i vďaka nemu som nepoľavila v uskutočňovaní svojho rozhodnutia a otvorila som svoje vlastné štúdio.
Ďakujem môjmu drahému manželovi za lásku a pochopenie, že moja práca si často vyžaduje i neskoršie príchody domov. A potom našim krásnym deťom za ich nezištnú lásku a objatia, ktoré mi vždy zohrejú dušu a pomáhajú mi uvedomiť si, že nie práca ale najmä rodina sú tým prečo každé ráno vstávam.
Nemôžem vynechať ani svoju milovanú sestru Alex, ktorá vždy stála a stojí pri mne a je mi oporou v každom mojom rozhodnutí.

Naším cieľom je maximálna spokojnosť všetkých zákazníkov. Po práci s niekoľkými profesionálnymi značkami ma veľmi milo prekvapila značka JOICO by Shiseido. Netušila som, čo všetko je ešte možné pre zdravie vlasov urobiť, JOICO ma však presvedčilo, preto bude tvoriť základ mojej práce s vlasmi mojich zákazníčok a zákazníkov. Verím, že všetci ďalší, ktorí sa nám zveria do rúk budú spokojní rovnako ako tí, ktorí sa k nám s dôverou pravidelne vracajú.

Verím, že mojou malou výhodou oproti iným kaderníctvam je i skutočnosť, že rozprávam plynule anglicky, dohovorím sa španielsky a rusky.

Spokojný úsmev na tvári mojich zákazníčok i zákazníkov je pre mňa veľkou motiváciou a zadosťučinením a verím, že i Vy sa k nám budete radi vracať.

Karin Dinušová
Kaderník a vizážista