Kvalitný keratín je dôležitou súčasťou predĺženia vlasov. Najmä pri keratínovej metóde, kedy na jeho kvalite (okrem kvality vlasov a dobre odvedenej práci) stojí spokojnosť zákazníčky. Nikto nechce, aby mu vlasy po par dňoch začali z prameňov vypadávať.

Kvalitný keratín vydrží v nezmenenej forme po celú dobu predĺženia. Nehovoriac o tom, že mu neublíži žiadna farba. Taliansky keratín je drahší než ´takzvaný keratín´ (väčšinou vo forme tyčiniek, mäkkých granúl alebo v miskách) za ktorý zaplatíte euro za tyčinku. Avšak môžete sa spoľahnúť, že v spojení s kvalitnou prácou nebudú pramene vypadávať. Stačí malé množstvo pri ktorom spojivo akurát splynie s vlasmi, spoj nemusí byť dlhý aby vydržal.

Taliansky keratín sa najčastejšie predáva vo forme granúl, tyčiniek alebo nechtíkov. Granulovaný sa predáva na váhu, 25g granúl bohate vystačí na 4 predĺženia, cca 400-500 prameňov. Na pramene sa nanáša pomocou tepelných klieští. Ideálne je použiť na vytvarovanie spoja kliešte na U tipy, ale nie je to podmienkou.

Našu cenu nájdete v našom e-shope.