Čo píšu na fórach…

Dnes mám voľno, tak som po dlhšej dobe prečítala čo to na fórach. No nič sa nezmenilo. Stále rovnaké zavádzajúce, tendenčné a neodborné príspevky. Dnes som sa opäť dozvedela, kto najlepšie predlžuje, ktorá metóda (samozrejme tá jeho) je najlepšia…. Stačilo mi ale pozrieť fotogalérie… Ja nie som pán Boh, ale mám oči. A keď niekto napíše, že to jeho je to najlepšie a pritom to kričí, že vlasy sú predĺžené, tak naozaj neviem. Pravdou je, že keď človek nevie porovnať tak si myslí, že lepšie to už nejde a on má na hlave to najlepšie. Minimálne však v 70% to lepšie ide.  Ak nie viac.

Na wande som sa dozvedela o umelých vlasoch, ktorými sa asi všade predlžuje, a že treba dávať špeciálne prípravky na všetky predĺžené vlasy, a že….. aaaach joj. Nechápem prečo takéto články píšu ľudia, ktorí nikdy nedržali v rukách kvalitné vlasy na predĺženie, nikdy samozrejme vlasy ani nepredlžovali, ergo nevedia o tom ani prd.

Potom pozriem na zdravie.sk a tam samé príspevky s odkazmi na najlepšie predĺženie, najlepšie metódy, sem tam sa niekto sám ponúkne, že predlžuje lacno… Miestami mi odporúčania na najlepšie predĺženie (‘ja som si to dala urobiť v salóne XYZ, nano ringy im robia na mieru -v Číne robia na mieru všetko. najlepšie vlasy tam majú a tu je telefónne číslo aj s adresou) pripadajú akoby si to písali predlžovateľky samy. A keď si prečítate to isté v niekoľkých témach naraz, tak je to prinajmenšom čudné. Ja keď sa raz za čas na fórum dostanem, idem tam len preto, že rada poradím.
No dnes asi končím. Zase sa prihlásim, keď bude nejaká novinka.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.